Um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten, speichert diese Website Informationen über Ihren Besuch in sogenannten Cookies. Durch die Nutzung dieser Webseite erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Weitere Informationen darüber finden Sie in der Datenschutzerklärung.
trhpraceplus.eu

Odborové pracovné stretnutie

Stretnutie sekretárov a krajských sekretárov z oboch krajín

V KOZ v Bratislave sa 19. septembra konalo veľké odborárske pracovné stretnutie zamerané na nadviazanie kontaktov. Pozvaní boli medzinárodní sekretári a krajskí sekretári všetkých odborových združení z Viedne, Dolného Rakúska, Burgenlandu, Bratislavy a Trnavy. Z Rakúska sa dostavili sekretári takmer všetkých odborov, aj účasť slovenských zástupcov bola veľmi vysoká. V Bratislave sa pod vedením predsedajúceho, viceprezidenta KOZ, stretli zástupcovia paralelných odborových združení, aby naplánovali spoločné aktivity a nadviazali osobné kontakty. 

Pre účastníkov bola zostavená listina, na ktorej sa nachádzajú kontaktné osoby paralelných odborov v susednej krajine. Zo zoznamovacieho stretnutia vyplynuli dve konkrétne podujatia: výmena partnerských odborových združení a podniková návšteva vo VW v Bratislave v spolupráci s PRO-GE (5.10.2012), ako aj odvetvový dialóg a podniková návšteva v triediacom centre balíkov vo Viedni (7.-8.11.2012).

Artikel weiterempfehlen

Wir sind für Sie Da!
Österreichischer Gewerkschaftsbund
Johann-Böhm-Platz 1
A-1020 Wien
Telefon: +43 / 1 / 534 44 39
e-Mail: oegb@oegb.at
© Österreichischer Gewerkschaftsbund | Impressum | Nutzungsbedingungen | Datenschutz | Inhalt