Um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten, speichert diese Website Informationen über Ihren Besuch in sogenannten Cookies. Durch die Nutzung dieser Webseite erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Weitere Informationen darüber finden Sie in der Datenschutzerklärung.
zuwinsplus.cz

Návštěva pivovaru Egger

28.11.2013 v obci Unterradlberg

Dne 28. 11. 2013 navštěvovali podnikové rad z regionu Vysočina soukromý pivovar Egger. Před průvodem nám předseda podnikové rady Manfred Steidl podal několika informací o podniku.
Dozvěděli jsme se, mimo jiné, že zaměstnanci společnosti jsou na 100 % odboráře a z tohoto důvodu zde vládnou velmi dobré a přátelské pracovní podmínky .
Poté skupina byla rozdělena na dvě části, a měli možnost se projít výrobou. Během průvodu, jsme se dozvěděli, že nejdůležitější surovinou pro sládka je voda, kterou zde berou z vlastní studny .

Po obědě začal dlouhý rozhovor s regionálním tajemník Franz Redl, který za prvé mluvil o regionu St Pölten a Lilienfeld a pak o struktuřa odborů a kolektivnímu vyjednávání, temata která vzbudila velký zájem mezi účastníky. Několik otázek na toto téma zaznělo a bylo zodpovědězeno.

Artikel weiterempfehlen

Wir sind für Sie Da!
Österreichischer Gewerkschaftsbund
Johann-Böhm-Platz 1
A-1020 Wien
Telefon: +43 / 1 / 534 44 39
e-Mail: oegb@oegb.at
© Österreichischer Gewerkschaftsbund | Impressum | Nutzungsbedingungen | Datenschutz | Inhalt